• Oferta pracy
  • kontakt przez PUP

STAZ UP: SPECJALISTA DS. SZKOLEŃ

Oferta z CBOP
Numer: StPr/24/2908
Dodane przez: Gdański Urząd Pracy
Miejsce: Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: STAŻ ZORGANIZOWANY PRZEZ GUP. Obsługa, koordynacja i inwigilacja przebiegu egzaminów. Współpraca z dostawcami egzaminów zewnętrznych, zamawianie voucherów na egzaminy. Wystawienia faktur, rozliczenie egzaminów i voucherów oraz współpraca z Działem Księgowości. Obsługa administracyjna biura. Organizacja i zapewnienie prawidłowej pracy recepcji firmy (przyjmowanie i kierowanie interesantów, obsługa centrali telefonicznej). Zarządzanie korespondencją, utrzymanie sprawnego obiegu informacji i dokumentacji. Odpowiedzialność za współpracę z kurierami, dostawcami (np. zamawianie towaru), działami technicznymi (np. zgłaszanie usterek). Obsługa szkoleń w ośrodku, w siedzibach klientów oraz w wynajętych salach zewnętrznych (wysyłka zaproszeń, przygotowanie materiałów, dyplomów, sprzętu itp.). Przygotowywanie raportów i zestawień. Współpraca z innymi zespołami/osobami w organizacji.
Rodzaj umowy: Nie dotyczy
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Wynagrodzenie brutto: 1 790,3 PLN
Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto
Liczba miesięcy stażu PZD: 6
Wykształcenie: średnie zawodowe
Języki: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Języki szczegóły: RPd008|ang znajomość: RPs001|A2 (w piśmie), RPs001|A2 (w mowie)
Inne wymagania obsługa komputera, pakietu oficce, komunikatywność, umiejętność współpracy z innymi, stabilność emocjonalna.
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: TAK