• Home
  • Oferta pracy
  • ODYSSEY LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

OFERTA PRACY: SPECJALISTA DS. AUDYTU LOGISTYCZNEGO

Numer: StPr/22/4656
Dodane przez: Gdański Urząd Pracy
Miejsce: Grunwaldzka 413, 80-309 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Specjalista ds. audytu procesów logistycznych, podlegający kierownikowi zespołu ds. administracji, jest głównie odpowiedzialny za różnorodne zadania administracyjne, takie jak: przesyłanie i audyt faktur przewoźnika, śledzenie zaległych potwierdzeń załadunku i dostawy oraz odpowiadanie na pytania dostawców usług logistycznych (LSP) dotyczące zaległych faktur. Specjalista ds. Audytu Logistycznego będzie ściśle współpracował z Działem Administracji, Operacji i Zakupów Odyssey, jak również z Odyssey z Klientami Odyssey i LSP. Wprowadzanie i kontrola faktur przewoźników. Obsługa pytań od przewoźników dotyczących zaległych faktur. Podejmowanie działań w związku z brakującymi fakturami przewoźników. Podejmowanie działań w związku z brakującymi potwierdzeniami załadunku u wszystkich zaangażowanych stron. Gromadzenie zaległych potwierdzeń dostawy od przewoźników. Tworzenie i aktualizacja Standardowych Procedur Operacyjnych dla procesów administracyjnych. Uczestniczenie w rozmowach z przewoźnikami i/lub klientami. Przekazywanie uzgodnionych raportów przewoźnikom i/lub klientom. Zapewnienie wsparcia operacyjnego w projektach klientów Odyssey, jeśli zajdzie taka potrzeba.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Zatrudnienie od zaraz: TAK
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin w tygodniu: 40
Liczba godzin w miesiącu: 160
Data rozpoczęcia pracy: 20.05.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN wynagrodzenie ustalane indywidualnie, uzależnione od kompetencji kandydata. Firma oferuje: konkurencyjny pakiet wynagrodzeń i świadczeń (ubezpieczenie zdrowotne, karta Multisport i vouchery na posiłki). Młode i dynamiczne środowisko pracy, szybko rozwijający się biznes międzynarodowy. Wysokie standardy i kultura firmy.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Rodzaj wynagrodzenia: Wynagrodzenie brutto
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Języki: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Języki szczegóły: RPd008|ang znajomość: RPs001|C1 (w piśmie), RPs001|C1 (w mowie)
Inne wymagania dyplom ukończenia szkoły średniej. Płynna znajomość języka angielskiego. Biegłe posługiwanie się standardowymi aplikacjami Microsoft. Komunikatywność z umiejętnością efektywnego raportowania. Zorientowany na szczegóły. Dobra organizacja pracy własnwej i pod presją czasu. Zorientowanie na wyniki. Proaktywności i chęci do podejmowania inicjatyw. Umiejętność rozwiązywania problemów. Umiejętność pracy samodzielnej oraz w zespole, ze współpracownikami i zewnętrznymi dostawcami usług. Znajomość dodatkowych języków europejskich będzie dodatkowym atutem. Kilkuletnie doświadczenie zawodowe będzie dodatkowym atutem.
Pracodawca: ODYSSEY LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
NIP: 5842762813
REGON: 368079172
Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
Adres pracodawcy: Grunwaldzka 413, 80-309 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie
Adres email: HRGdansk@odysseylogistics.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV w języku angielskim z dopiskiem "Logistics Audit Specialist" to HRGdansk@odysseylogistics.com. Proszę o umieszczenie w CV klauzuli rodo "I hereby agree for processing my personal data, included in my application for a job, for the purposes of recruitment process, according to the Data Protection Act of 29 September 1997, unified text published in the Polish Journal of Laws (Dziennik Ustaw) of 2002, no. 101, item 926, later amended."
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail
Liczba wolnych miejsc: 1 (w tym dla osób niepełnosprawnych: 0)
Data przyjęcia zgłoszenia: 20.05.2022
Data udostępnienia oferty: 20.05.2022
Data ważności oferty: 20.06.2022