• Home
  • Oferta pracy
  • RBS BALTIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

OFERTA PRACY: ŚLUSARZ/POMOCNIK ŚLUSARZA WYPOSAŻENIA OKRĘTOWEGO

Oferta z CBOP
Numer: StPr/24/3874
Dodane przez: Gdański Urząd Pracy
Miejsce: JANKA WIŚNIEWSKIEGO 20/412, 81-335 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Tworzenie wyposażenia okrętowego. Praca na terenie Gdyni, od poniedziałku do soboty, w godzinach 6-16.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Zatrudnienie od zaraz: TAK
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin w tygodniu: 40
Liczba godzin w miesiącu: 160
Data rozpoczęcia pracy: 24.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 40 do 46 PLN pracodawca oferuje: możliwość przuczenia do zawodu, zwrotu kosztów dojazdu dla osób zamieszkałych poza terenem miejsca pracy oraz zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie lub B2B. Wynagrodzenie do ustalenia indywidualnie z pracodawcą, uzależnione będzie od posiadanych umiejętności i kwalifikacji.
Rodzaj wynagrodzenia: Wynagrodzenie brutto
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Staż pracy ogółem lata: 0, miesiące: 6
Inne wymagania doświadczenie zawodowe i gotowość do podjęcia pracy.
Pracodawca: RBS BALTIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
NIP: 9581719334
REGON: 52005622200000
Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
Adres pracodawcy: JANKA WIŚNIEWSKIEGO 20/412, 81-335 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie
Numer telefonu: 884 844 833
Adres email: rems.tubing@yahoo.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
Liczba wolnych miejsc: 1 (w tym dla osób niepełnosprawnych: 0)
Data przyjęcia zgłoszenia: 24.04.2024
Data udostępnienia oferty: 24.04.2024
Data ważności oferty: 24.05.2024