Bubble Gunia - Jarmark św. Dominika

Czerwona oznacza Twoją lokalizację.Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

Nawiguj z Google

Nawiguj z jakdojade.pl


Bubble Gunia - Jarmark św. Dominika


Opis

Asortyment przyrządzany oraz sprzedawany na powierzchni handlowej będzie opierał się na Bąbelkowej herbacie znanej szerzej jako „Bubble tea” jest to napój na bazie herbaty z dodatkiem kulek, najczęściej z tapioki. Może być również wzbogacony o galaretki, owoce, syropy itp. Bubble tea powstała w latach 80. XX wieku na Tajwanie.

Sprzedajemy Bubble Tea, głównie jest to herbata z dodatkiem czarnej tapioki. Bazujemy na herbacie jaśminowej oraz czarnej Yunnan. Do wyboru są warianty mleczne oraz te bez mleka. Do wyboru mamy mleko bez laktozy, jak i sojowe. Dysponujemy również kawą Cold Brew, Matcha Latte oraz smakiem Taro, który jest zbliżony do smaku ciasteczkowego.

Z okazji Jarmarku Świętego Dominika, możecie Państwo spróbować smaku specjalnego "Amber Green Tea" opartego na pomarańczy i miodzie. 

Lokalizacja domku: 
ul. Ołowianka, domek nr 2 

Regulamin i warunki

Karta uprawnia do rabatu: 
- 15% zniżki na dowolnie wybrany napój 

Uwaga!
Za odwiedzenie domków na JŚD, otrzymasz punkty Odkrywam Gdańsk, które następnie możesz wymienić na nagrody. Wystarczy, że zeskanujesz kod QR umieszczony na specjalnym plakacie. Aby zeskanować kod, powinieneś mieć zainstalowaną aplikację Jestem z Gdańska.
Na miejscu szukaj plakatu: