Image

Bożonarodzeniowy Konkurs Punktowy


Z okazji Jarmarku Bożonarodzeniowego użytkownicy Gdańskiej Karty Mieszkańca i Karty Turysty mogą zdobyć punkty #choinkowe w ramach konkursu punktowego i odebrać nagrodę. Wystarczy odwiedzić domki wystawców, oznaczone plakatem Gdańskiej Karty Mieszkańca i zeskanować kod QR za pomocą aplikacji Jestem z Gdańska lub Gdańska Karta Turysty.

Na czym to polega?

Zasady są bardzo proste. Zbieramy punkty #choinkowe, które następnie wymieniamy na nagrody rzeczowe. Za określoną liczbę punktów będzie można odebrać określoną nagrodę. Liczba nagród jest ograniczona i będzie się zmieniać w ciągu trwania konkursu. Punkty są przyznawane za odwiedzenie domków wystawienniczych podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego oraz za inne aktywności świąteczne wskazane przez organizatora. Za jednorazowe odwiedzenie domku i zeskanowanie kodu przyznany zostanie punkt #choinkowy (punkty nie będą przyznawane za powrót do już odwiedzonego domku).
 
Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ, a aktualną listę nagród poznasz TUTAJ.
 
Pamiętaj o pobraniu aplikacji Jestem z Gdańska (mieszkańcy Gdańska; do pobrania: Android | iOS) lub Gdańska Karta Turysty (turyści; do pobrania: Android | iOS), aby móc skanować kody!
 
Na miejscu szukaj plakatu:


 

Dołącz do wydarzenia na Facebooku tutaj.

Jak odebrać nagrodę?
 
Aby otrzymać nagrodę, należy zgromadzić odpowiednią ilość punktów i zarezerwować wybraną nagrodę w systemie Gdańskiej Karty Mieszkańca na stronie internetowej: www.jestemzgdanska.pl lub w systemie Karty Turysty na stronie internetowej kartaturysty.visitgdansk.com. Każda z nagród będzie czytelnie opisana ilością dostępnych sztuk oraz ilością punktów niezbędną do jej otrzymania. 
 
Nagrody (po uprzedniej rezerwacji) można odbierać najpóźniej do dnia 24 grudnia 2021 roku w domku o nazwie „Fabryka prezentów Św. Mikołaja” na Jarmarku Bożonarodzeniowym, Targ Węglowy, od niedzieli do czwartku w godz. 12:00-20:00, od piątku do soboty w godz. 12:00-21:00.

UWAGA! Domek „Fabryka prezentów Św. Mikołaja” na Jarmarku Bożonarodzeniowym w dniu 24 grudnia 2021 jest czynny w godz. 12:00-14:00!
 
Polecamy!