Image

Odwiedź nas na Jarmarku Bożonarodzeniowym!


Święta coraz bliżej. Najlepszy dowód? Rozpoczynający się już 19 listopada bajkowy Jarmark Bożonarodzeniowy. Nie mogło tam zabraknąć ekipy Visit Gdansk z upominkami i słodkościami oraz Mobilnego Centrum Obsługi Gdańskiej Karty Mieszkańca.

Fabryka prezentów Św. Mikołaja

Jarmark Bożonarodzeniowy to wielka atrakcja za każdym razem kiedy się odbywa. Impreza z ubiegłego rok była niestety naznaczona widmem pandemii, ale teraz wydarzenie powraca – jeszcze większe i jeszcze lepsze.

Tradycyjne iluminacje, atrakcje i domki pełne świątecznych gadżetów to nieodłączna część jarmarku. Jednym ze stoisk będzie wyjątkowy domek o nazwie „Fabryka prezentów Św. Mikołaja”. Łatwo do niego trafić, gdyż stanie przy Bramie Adwentowej, czyli w samym sercu jarmarku. To właśnie tam otrzymacie informacje o Gdańsku, ale także kupicie wspaniałe gdańskie upominki takie jak kubki, elementy garderoby, pluszaki, słodkości i wiele, wiele innych kapitalnych rzeczy.

Co więcej, po raz pierwszy w domku znajdzie się centrum pakowania prezentów, gdzie każdy jarmarkowy upominek (nie tylko ten zakupiony u nas) będziecie mogli pięknie zapakować i przystroić. Zadba o to wykwalifikowana kadra, która z każdego prezentu uczyni wizualne cudeńko, idealne pod choinkę.

Bożonarodzeniowy konkurs punktowy

Przez całe wydarzenie, czyli od 19 listopada do 24 grudnia trwał będzie konkurs punktowy. Konkurs skierowany jest do użytkowników Gdańskiej Karty Mieszkańca lub Karty Turysty i polega na odwiedzaniu domków na Jarmarku Bożonarodzeniowym w Gdańsku oraz samodzielnym sczytywaniu zawieszonych w ramkach kodów QR za pomocą telefonu komórkowego, wykorzystując aplikację mobilną Jestem z Gdańska (do pobrania: Android | iOS) lub Gdańska Karta Turysty (do pobrania: Android | iOS).

Za jednorazowe odwiedzenie domku i zeskanowanie kodu przyznany zostanie punkt #choinkowy (punkty nie będą przyznawane za powrót do już odwiedzonego domku).

Przewidziane nagrody to upominki świąteczne, gadżety promocyjne, książki i wydawnictwa, vouchery, bilety wstępu na wydarzenia, etc. Liczba nagród jest ograniczona i będzie się zmieniać w ciągu trwania konkursu. Aktualną listę nagród poznasz tutaj.

Aby otrzymać nagrodę, należy zgromadzić odpowiednią ilość punktów i zarezerwować wybraną nagrodę w systemie Gdańskiej Karty Mieszkańca na stronie internetowej: www.jestemzgdanska.pl lub w systemie Karty Turysty na stronie internetowej kartaturysty.visitgdansk.com. Każda z nagród będzie czytelnie opisana ilością dostępnych sztuk oraz ilością punktów niezbędną do jej otrzymania. 

Nagrody (po uprzedniej rezerwacji) można odbierać najpóźniej do dnia 24 grudnia 2021 roku w domku o nazwie „Fabryka prezentów Św. Mikołaja” na Jarmarku Bożonarodzeniowym, Targ Węglowy, od niedzieli do czwartku w godz. 12:00-20:00, od piątku do soboty w godz. 12:00-21:00.

Polecamy!