x
Image

Konkurs! Karta Mieszkańca w nowej szacie


Już wkrótce zmienimy się… prawie nie do poznania. W przyszłym roku plastikowe karty, aplikacja, portal, centrum obsługi i wszystko, co związane z Kartą Mieszkańca będzie wyglądać inaczej. Jak? To się dopiero okaże - właśnie rusza konkurs na nowy projekt graficzny!

Karta Mieszkańca zmienia się nieustannie: nowi partnerzy, kolejne usługi miejskie dostępne w aplikacji, specjalne pakiety dla różnych grup osób. Piąty rok istnienia Karty przyniesie także inną zmianę - wizualną.

Weź udział w konkursie!

Nowy projekt wizualny Karty Mieszkańca zostanie wyłoniony w drodze konkursu, który potrwa do 21 listopada 2022 r. Jest on skierowany przede wszystkim do grafików, projektantów, artystów plastyków oraz osób i firm zajmujących się projektowaniem reklamowym, choć nie tylko - najważniejszy jest pomysł i sama praca konkursowa.

W konkursie mogą wziąć udział zarówno osoby pełnoletnie, jak i niepełnoletnie. O tym, co powinno być przedmiotem pracy konkursowej, jak należy zgłaszać prace, co będzie nagrodą i o wielu innych ważnych sprawach związanych z konkursem można przeczytać w regulaminie dostępnym TU.