Image

Szczepimy się na Jarmarku św. Dominika


Bez wcześniejszych zapisów i wyznaczania terminów. Przez 3 tygodnie trwania Jarmarku św. Dominika będzie możliwość wyboru i zaszczepienia się przeciwko COVID-19 w Plenerowym Punkcie Szczepień w Gdańsku.

Już w sobotę 24 lipca w Gdańsku rozpoczyna się Jarmark św. Dominika. W tym roku przy okazji Jarmarkowych zakupów zapraszamy do skorzystania z Plenerowego Punktu Szczepień zlokalizowanego przy Skwerze Heweliusza (od strony ulicy Korzennej). To propozycja dla każdego kto ukończył 18 rok życia, niezależnie od miejsca zamieszkania, wystarczy mieć przy sobie dowód osobisty

Wizyta nie wymaga wcześniejszych zapisów ani umawiania na konkretną godzinę. W punkcie będzie można skorzystać z podania szczepionki przeciw COVID-19, w tym dwudawkowej szczepionki firmy Pfizer lub jednodawkowej firmy Johnson& Johnson. Punkt będzie czynny codziennie, przez cały okres trwania Jarmarku w godz. 10:00-20:00.

O pacjentów, którzy podczas Jarmarku skorzystają z możliwości zaszczepienia się dbać będzie doświadczona kadra Podmiotu Leczniczego COPERNICUS.