Image

Coworking na sportowo. Nowa przestrzeń do pracy w Gdańsku


Coworking to nie tylko wspólna przestrzeń do pracy, ale także społeczność, która tworzy doskonałe miejsce do kreatywnego działania. W realiach pandemii stał się idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy nie chcą pracować z domu, podczas gdy wynajem osobnego biura jest zbyt kosztowny.

Od początku roku pracę będzie można połączyć z pasją do sportu. Inkubator Starter wraz ze Stadionem w Gdańsku przygotowali dla przedsiębiorców, freelancerów i startupów wyjątkową ofertę. Coworking zlokalizowany na Stadionie to nowatorska propozycja, idealna dla osób pracujących twórczo. Wielofunkcyjna, nowoczesna i ciekawie zaaranżowana przestrzeń gdańskiego obiektu sprzyja kreatywności. Dodatkowym atutem jest widok na trybuny i murawę bursztynowej areny.

Poczuj się jak na finale Ligi Europy 

Nowe miejsce na mapie trójmiejskich przestrzeni biurowych zacznie funkcjonować z początkiem stycznia 2021 roku. Powierzchnia coworkingowa zlokalizowana na Stadionie jest nowocześnie wyposażona, posiada także dostęp do internetu oraz wspólny aneks kuchenny. Co więcej, pomieszczenia przeznaczone do pracy będą dostępne przez całą dobę, siedem dni w tygodniu

W pierwszym etapie dostępnych będzie 6 biurek – przestrzeń będzie się powiększać wraz z rozwojem projektu. Warto pamiętać, że oprócz podstawowych narzędzi biurowych, sportowy coworking daje możliwość pracy w kreatywnym otoczeniu; warunki te są idealne do rozwoju nowoczesnego biznesu.

Bursztynowy Stadion – wyjątkowe miejsce na mapie miasta 

Stadion w Gdańsku to nie tylko piłka nożna i sportowe emocje, ale także uniwersalna przestrzeń o ogromnym potencjale. Celem organizatorów jest stworzenie miejsca odpowiedniego do pracy oraz dostarczającego możliwości rozwoju własnego biznesu. Przykłady z całej Europy udowadniają, jak korzystne może być łączenie funkcji sportowej z biznesową w takich obiektach. Co więcej, Stadion ze względu na wyjątkową architekturę oraz niezaprzeczalne walory akustyczne w krótkim czasie stał się jedną z ikon Gdańska.

Dla pierwszych 4 klientów przygotowana została promocyjna cena na okres 3 miesięcy. Szczegółowe informacje dotyczące najmu powierzchni udziela:
Ewelina Witkowska, tel.: 576 199 998