Image

Karnety na pływalnie GOS. Rabat z Kartą Mieszkańca


Jeśli zaczynacie planować swoją aktywność fizyczną na nadchodzącą jesień, a także zimę oraz wiosnę, czyli rok szkolny 2022/2023, już teraz warto zaopatrzyć się w karnet na pływalnie GOS. Zwłaszcza, że z Kartą Mieszkańca obowiązuje rabat 10%!

Gdański Ośrodek Sportu, czyli administrator basenów na Chełmie, Oruni, Stogach oraz Osowej, zdecydował o utrzymaniu cen wejściówek obowiązujących już od kilku sezonów. Podwyżek cen karnetów w roku 2022 nie będzie.

W czwartek, 1 września po okresie wakacyjnych przerw technologicznych, przeprowadzanych kaskadowo na poszczególnych basenach, pływalnie GOS powrócą do tradycyjnego harmonogramu funkcjonowania. Od tego samego dnia będzie można realizować wejścia na pływalnie w ramach karnetów na rok szkolny 2022/2023.

Z Kartą Mieszkańca taniej!

Karnet mobilizuje do regularnego korzystania z pływalni, a co za tym idzie - systematycznej aktywności. Warto wspomnieć także o tym, że przy zakupie karnetu cena za jedno wejście jest niższa niż koszt jednorazowej wizyty a im większa ilość wstępów wykupionych w ramach abonamentu, tym zniżki stają się korzystniejsze. Ponadto na zniżkę w wysokości 10% liczyć może każdy posiadacz aktywnej Karty Mieszkańca, a sama karta w tym przypadku stanie się nośnikiem zakupionej usługi, co znacznie usprawnia wejście na pływalnię. Instrukcję, jak zamówić karnet z rabatem znajdziesz tutaj.