Image

Jesienne wietrzenie magazynów! Duże rabaty na kolekcję gdańskich gadżetów


Dotarł do nas jesienny wiatr. Jednak spokojnie – miał też pozytywny skutek – wpadł do naszych magazynów i zrobił wielki przeciąg. To świetna okazja, aby zakupić fantastyczne gdańskie produkty od Visit Gdansk w dużo niższych cenach!

Super korzystna promocja rozpoczęła się 3 listopada i potrwa do 28 listopada. Lepszej okazji, aby uzupełnić swoją kolekcję ładnych i praktycznych produktów Visit Gdansk z motywem naszego miasta w tym roku już nie będzie. Tym bardziej nie warto więc zwlekać.

Odwiedźcie sklep online a zobaczycie, że wiele produktów jest teraz dostępnych w rewelacyjnie niskich cenach. Na przykład super fajny pluszak Hewelion kosztuje teraz 41 zł zamiast 53. Warto też rzucić okiem na praktycznego i przytulaśnego misia będącego poduszką podróżną (40 zamiast 60 zł.) lub na książkę o słodkich historiach związanych z Gdańskiem (15 zamiast 39 zł.). Są też bardzo praktyczne ręczniki i torby. Można również zaopatrzyć się w koszulki i pudełka śniadaniowe. A to tylko wybrane produkty. Promocyjne ceny obejmują jeszcze więcej rzeczy.

Taka okazja to także świetny sposób, aby już teraz zaopatrzyć się w prezenty na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia. Z pewnością znajdziecie coś dla siebie i swoich bliskich. Polecamy!

Szczegóły promocji na stronie: https://sklep.visitgdansk.com/pl/24-jesienne-wietrzenie-magazynow