Image

Czytaj nowy numer Herolda Gdańskiego


Jarmark św. Dominika, otwarcie nowego Muzeum Bursztynu w Wielkim Młynie i Festiwal Szekspirowski to wyjątkowe wydarzenia, które już lada dzień odbędą się w naszym mieście. O ich szczegółach, ale nie tylko, można przeczytać w najnowszym numerze Herolda Gdańskiego.

Na wydarzenia w centrum Gdańska część mieszkańców z pewnością dojedzie poprzez Wiadukt Biskupia Górka. Inwestycja jest już na ukończeniu. W nowym numerze Herolda Gdańskiego przeczytacie, jak wyglądały prace.

Dodatkowo podpowiadamy potrzebującym rodzicom, jak złożyć wniosek o ciepły posiłek dla dzieci w szkołach i przedszkolach, gdzie zgłosić się po bezpłatną pomoc prawną i jak zadbać o zdrowie korzystając bezpłatnego programu wykrywającego cukrzycę.

Zachęcamy także do udziału w konkursie Gdańskich Nieruchomości. Dzięki programowi „Wspólne Podwórko” mieszkańcy mają szansę na dofinansowanie przemiany podwórzowych wnętrz, z których razem korzystają.

Lato to czas urlopów i wypoczynku, ale nie można zapominać o bezpieczeństwie. Czy pandemia da nam spokój? O tym, co możemy jeszcze zrobić dla siebie i naszych bliskich przeczytamy w felietonie Romana Daszczyńskiego, redaktora naczelnego portalu www.gdansk.pl. 

Zapraszany do lektury najnowszego, cyfrowego wydania Herolda Gdańskiego. Magazyn można pobrać TUTAJ.