Image

Czytaj nowy numer Herolda Gdańskiego


Wystartowało lato, a wraz z nim do skrzynek pocztowych gdańszczanek i gdańszczan wyruszył najnowszy numer Herolda Gdańskiego. Przeczytamy w nim m.in. o Jarmarku Św. Dominika, wakacyjnych propozycjach spędzania wolnego czasu i nowym Muzeum Bursztynu, którego otwarcie w Wielkim Młynie już 24 lipca!

Wakacje rozpoczyna 62 tysiące gdańskich uczennic i uczniów. Na dzieci w mieście czekają liczne propozycje edukacyjne i sportowe. Ciekawą ofertę przygotowały także instytucje kultury.

Wypoczynek nad morzem? Aż 10 gdańskich plaż i przystani zyskało międzynarodowe wyróżnienie, Błękitnej Flagi – sprawdź, które.

Bursztynowy stadion ma już 10 lat. Jak minęła ta dekada? Przeczytamy w felietonie Romana Daszczyńskiego, redaktora naczelnego portalu www.gdansk.pl.

Dodatkowo wspominamy o pracach nad zwiększeniem dostępności gdańskich przestrzeni i budynków, nowym biurze ds. Rad Dzielnic i Współpracy z Mieszkańcami, które usprawni działania na rzecz lokalnych społeczności i nowo powstałym Studium Obywatelskim im. Pawła Adamowicza.

Warto też pamiętać o Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021. Jak to zrobić, a przy okazji zyskać szanse na wygranie atrakcyjnych nagród? O tym także w najnowszym numerze.

Pobierz wersję elektroniczną TUTAJ

Miłej lektury!