Herold Gdański nr 3/2020 dostępny online

Trudny czas pandemii przyniósł zmiany także w Heroldzie Gdańskim. Jak wiele elementów naszego codziennego życia, tak i miejski biuletyn przeniósł się online. Najnowszy numer dostępny jest tylko w internecie, a w nim m.in. o mieście w czasach COVID-19, wpływie wirusa na miejski budżet oraz o pracy Rady Miasta w tym nietypowym czasie.


Czytaj więcej

Dostępność kluczowych obiektów turystycznych 1 i 11 listopada

Prezentujemy tabelę, która zawiera informacje, jak poszczególne obiekty w Gdańsku i na Pomorzu pracują 1 oraz 11 listopada.


Czytaj więcej

Wkręć się w Gdańsk! Filmowy konkurs z atrakcyjnymi nagrodami

14 września rozpoczął się wyjątkowy, filmowy konkurs – „Wkręć się w Gdańsk!”, który potrwa do 19 października (do godz. 10:00). Zapraszamy do kreatywnego udziału tym bardziej, że na tych, którzy zajmą 3 pierwsze miejsca, czekają atrakcyjne nagrody.


Czytaj więcej

Bursztynowy Festiwal Biegowy - zapisz się już dziś!

Biegaliście kiedyś po prawdziwej wyspie? Jeśli nie, to w tym roku macie wyjątkową okazję! Zapraszamy Was w dniach od 9 do 11 października na Wyspę Sobieszewską w Gdańsku na II Bursztynowy Festiwal Biegowy. Z Kartą Mieszkańca za wpisowe na zawody zapłacisz taniej!


Czytaj więcej

Zwiedzaj Muzeum Gdańska online

Muzeum Gdańska uruchomiło portal umożliwiający wirtualne zwiedzanie dziewięciu atrakcji turystycznych Gdańska. Pierwszymi oddziałami, które można zobaczyć na ekranie komputera są Ratusz Głównego Miasta i Twierdza Wisłoujście, kolejnym będzie Muzeum Bursztynu. Do końca września zostanie udostępnionych pozostałych 6 oddziałów miejskiego muzeum.


Czytaj więcej