Image

Baltic Sail już niebawem. Tańsze bilety tylko z Kartą Mieszkańca!


Tym razem nieco wcześniej, bo już 13 sierpnia rozpocznie się międzynarodowy zlot żaglowców Baltic Sail. Impreza na stałe wpisała się do gdańskiego kalendarza wydarzeń i co roku cieszy się niesłabnącą popularnością. Także w tym roku bilety na rejsy kupicie taniej o 30% tylko z Kartą Mieszkańca.

Baltic Sail to międzynarodowe porozumienie podpisane przez miasta regionu Morza Bałtyckiego zainicjowane przez niemiecki port Rostock w 1996 roku. Celem jego pomysłodawców było i jest promowanie morskiego dziedzictwa europejskiego regionu Morza Bałtyckiego oraz wspieranie tradycyjnej żeglugi bałtyckiej od portu do portu.

Obecnie do Baltic Sail należą: Gdańsk, Kłajpeda, Rostock, Karlskrona, Nysted, Ryga, Szczecin. W tym roku po raz kolejny w portach zrzeszonych w Baltic Sail odbędą się żeglarskie święta, przybliżające ich mieszkańcom i turystom, tradycje marynistyczne regionu Morza Bałtyckiego.

Zlot tradycyjnie już jest otwarty dla wszystkich jednostek pływających, a więc także dla jachtów turystycznych, kutrów i motorówek. Celem imprezy jest integracja środowisk żeglarskich i propagowanie marynistycznego dziedzictwa Gdańska. Zlot jest dla żeglarzy okazją do poznania ludzi o podobnych zainteresowaniach, zdobycia kolejnych doświadczeń i nawiązania nowych kontaktów. 

Baltic Sail Gdańsk to także niepowtarzalna okazja do wzięcia udziału w rejsach po Zatoce Gdańskiej na jednym z żaglowców biorących udział w zlocie. Bilety tańsze aż o 30% kupisz tylko z Kartą Mieszkańca!

Aby zamówić bilet z rabatem z Kartą Mieszkańca:

1. Wejdź na stronę www.balticsail.pl i kliknij przycisk Kup bilet
2. Wybierz żaglowiec, którym chciałbyś płynąć i kliknij przycisk Szczegóły.
3. Wybierz dzień i godzinę rejsu, kliknij pokaż dostępne bilety, wybierz Bilet Normalny z GKM, kliknij Zapłać.
4. Zaakceptuj regulamin, wybierz metodę płatności, podaj swoje dane osobowe.
5. Podaj numer swojej Karty Mieszkańca oraz swój PIN.
Ważne! Numer PIN znajdziesz w zakładce Profil po zalogowaniu do konta na jestemzgdanska.pl
6. Dokonaj opłaty za bilet. Bilet zostanie wysłany na podany przez Ciebie adres e-mail.

Impreza odbędzie się w dniach 13-16 sierpnia 2021 r.
Szczegółowe informacje dostępne są na www.balticsail.pl

Foto: mat. Fundacji Gdańskiej