Image

Hewelion buja w obłokach!


W Gdańsku pojawiła się właśnie 15 już figurka małego lwa Heweliona. Tym razem miejsce, które wybrał mały-wielki kot jest absolutnie wyjątkowe. Heweliona znajdziemy bowiem 130 metrów nad ziemią – w najwyższym budynku północnej Polski, Olivia Star.

Jak wiecie, każde lwiątko ma inne atrybuty. A to wiosło, a to buty piłkarskie lub np. kufel. Wszystko w zależności od miejsca, gdzie stoi figurka. 15 Hewelion relaksuje się po pełnym atrakcji dniu na leżaku, popijając chłodny napój i podziwiając cudowną panoramę Gdańska.

Jak wiecie, Hewelionki tworzą szlak, który  pomaga odkryć najfajniejsze miejsca w Grodzie Neptuna. Wystarczy skorzystać z darmowej aplikacji Questy VisitGdansk, która wskaże Wam lokalizację każdej figurki.

Szczegóły szlaku TUTAJ.

Nie pozostaje nam już nic innego jak zaprosić Was na 32 piętro Olivia Star. Kiedy już tam dotrzecie cieszcie się imponująca panoramą i oczywiście koniecznie złóżcie wizytę Hewelionowi!

Olivia Star

Olivia Star to gwiazda wśród polskich wieżowców i jeden z najwyższych budynków w Polsce Północnej, zdobywca nagrody w międzynarodowym konkursie European Property Awards w kategorii Leisure Development.

Piętro Widokowe Olivia Star to jedyne takie miejsce w Polsce, z którego rozpościera się najciekawsza panorama: Zatoka Gdańska, Gdańsk, klify Gdyni, port w Gdyni i Gdańsku, molo w Sopocie i Półwysep Helski oraz cały zadrzewiony Trójmiejski Park Krajobrazowy.

Na 32 piętrze Olivii Star znajduję się ogólnodostępna przestrzeń widokowa z zewnętrznym tarasem i panoramą 360° na całe Trójmiasto. Wnętrza odzwierciedlają przepiękne widoki, nie odciągając jednak uwagi od malowniczego obrazu za oknami, a wręcz harmonizując z nim.