Image

Coraz bliżej Święta….


A skoro tak, to nie może zabraknąć gustownych i praktycznych prezentów! Torby, bidony, herbaty, czekolady i więcej słodyczy… ahhhh... czego to nie ma w świątecznej ofercie Visit Gdansk. Wszystkie idealne i wprost czekające na to, aby stać się podarunkami dla rodziny, koleżanki, kolegi, czy partnerów biznesowych. Nie czekaj – zobacz co oferuje świąteczny sklep Visit Gdansk.

Poukładane w zestawy lub osobno. Słodkie lub praktyczne. Słowem, każdy znajdzie wyjątkowy, gdański upominek. Może zdecydować się na lunchbox? A może jednak na bidon? Albo lepiej – zawsze lubiane czekolady w wielu smakach lub praliny? Wybór, jaki w tym roku jest w sklepie Visit Gdansk, może przyprawić o pozytywny zawrót głowy.
 
Te i wiele innych produktów czekają na Was TUTAJ.

Czekają na Was m.in. czekolady gdańskie gorzkie i mleczne oraz nadziewane. Do tego pralinki w stylowych opakowaniach wyglądających jak miniaturki znanych, gdańskich kamieniczek, a także przedmioty użytkowe – bidony, butelki na wodę, torby, lunchboxy czy paski do toreb. Świetnym pomysłem na jesień i zimę jest także komin (szal na szyję).

Zresztą czym prędzej zobaczcie sami co w tym roku proponujemy. Z pewnością coś dla siebie wybierzecie. I pamiętajcie: Mikołaj lubi to!