Image

Herold Gdański nr 3/2020 dostępny online


Trudny czas pandemii przyniósł zmiany także w Heroldzie Gdańskim. Jak wiele elementów naszego codziennego życia, tak i miejski biuletyn przeniósł się online. Najnowszy numer dostępny jest tylko w internecie, a w nim m.in. o mieście w czasach COVID-19, wpływie wirusa na miejski budżet oraz o pracy Rady Miasta w tym nietypowym czasie.

Z najnowszego numeru Herolda mieszkańcy mogą dowiedzieć się również o najnowszych inwestycjach, takich jak palmiarnia w Parku Oliwskim, Dom Zdrojowy w Brzeźnie czy nowe szkoły. Spragnionym kultury w Gdańsku podpowiadamy, gdzie można ją odnaleźć w sieci. Radzimy także, jak wymienić Kartę Dużej Gdańskiej Rodziny, zapisać się do Powszechnego Spisu Rolnego, czy odebrać darmowy czujnik czadu do mieszkań komunalnych. Te i inne tematy oddajemy w Państwa… nośniki elektroniczne.

Tymczasem dbajmy o siebie i innych, zasłaniajmy usta i nos, unikajmy zgromadzeń i trzymajmy dystans społeczny. Jak apeluje Aleksandra Dulkiewicz, prezydent Gdańska, to od postaw pojedynczych obywatelek i obywateli zależy, jak poradzimy sobie z pandemią. Dużo zdrowia.

Najnowszy numer Herolda Gdańskiego dostępny jest TUTAJ