Aktualności

Pakiet Wolności i Solidarności na Karcie Mieszkańca

2019-05-31
Jeżeli wcześniej dodałeś do swojej Karty Mieszkańca bezpłatny Pakiet Wolności i Solidarności, umożliwi Ci to szybsze i wygodniejsze wejście na koncerty. Pakiet pozwoli Ci zająć lepsze miejsca, bez konieczności odbierania dodatkowych kart. Nie potrzebujesz żadnych innych dokumentów. Wystarczy zabrać doładowaną w ten sposób Kartę Mieszkańca i udać się na koncert lub koncerty.

Wejdź dedykowaną bramą na koncerty:

1 czerwca godz. 20:00 KONCERT WOLNOŚCI (Plac Zebrań Ludowych), specjalna brama, wejście B5 dla zarejestrowanych, będzie otwarte w godz. 19:00-20:00)

4 czerwca godz. 20:00 KONCERT GŁÓWNY 30 LAT WOLNOŚCI (Plac Zebrań Ludowych), specjalna brama, wejście B5 dla zarejestrowanych, będzie otwarte od godz. 18:30 do godz. 19:20. 

WAŻNE! O godz. 19:20 wejście B5 zostanie zamknięte i nie będzie możliwości wejścia na koncert przez tę bramę. Nadal będzie można wejść na koncert korzystając z pozostałych wejść).

UWAGA! Jeżeli ktoś opuści strefę – nie będzie miał możliwości powrotu do strefy i będzie musiał wejść normalnym wejściem bez gwarancji dobrego miejsca. Limit miejsc w strefie wynosi 4 000. Rodzice biorą pełną odpowiedzialność za swoje dzieci. Dzieci nie potrzebują dodatkowych kart, aby wejść na koncert.