Aktualności

Koncerty Wolności z Gdańską Kartą Mieszkańca!

2019-05-28
LIMIT PAKIETÓW ŚWIĘTA WOLNOŚCI I SOLIDARNOŚCI UPRAWNIAJĄCY DO WEJŚCIA NA KONCERTY SPECJALNĄ BRAMĄ ZOSTAŁ WYCZERPANY!

Jeżeli wcześniej dodałeś do swojej Karty Mieszkańca bezpłatny Pakiet Wolności i Solidarności - sprawdź, co Ci przysługuje i w jakim zakresie możesz z niego korzystać. 

1 i 4 czerwca na Placu Zebrań Ludowych odbędą się największe koncerty w ramach Święta Wolności i Solidarności. Użytkownicy Karty Mieszkańca, którzy dodali do swojej karty bezpłatny Pakiet Wolności i Solidarności, mogą wejść na koncerty poprzez specjalną bramę, okazując Gdańską Kartę Mieszkańca tzw. wejście B5 dla zarejestrowanych. Pozwoli to na szybsze i wygodniejsze wejście na koncerty oraz zajęcie dogodnych miejsc. Wejście B5 dla zarejestrowanych będzie otwarty według następujących zasad:

1 czerwca, Koncert Wolności, godz. 20:00:
- specjalna brama, tzw. wejście B5 dla zarejestrowanych, będzie otwarty w godz. 19:00-20:00

4 czerwca, Koncert Główny 30 lat wolności, godz. 20:00:
- specjalna brama, tzw. wejście B5 dla zarejestrowanych, będzie otwarty od godz. 18:30 do godz. 19:20 WAŻNE! O godz. 19:20 wejście B5 zostanie zamknięte i nie będzie możliwości wejścia na koncert przez tę bramę. Nadal będzie można wejść na koncert korzystając z pozostałych wejść.

Jeżeli ktoś opuści strefę – nie będzie miał możliwości powrotu do strefy i będzie musiał wejść normalnym wejściem bez gwarancji dobrego miejsca. Limit miejsc w strefie wynosi 4 000. Rodzice biorą pełną odpowiedzialność za swoje dzieci. Dzieci nie potrzebują dodatkowych kart, aby wejść na koncert.

Udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami

Dla osób z niepełnosprawnościami zostało przygotowanych 20 miejsc, umożliwiających dogodne wzięcie udziału w koncercie. Wszystkie osoby z niepełnosprawnościami, które chciałyby wziąć udział w koncertach, proszone są o dokonanie zgłoszenia do 30 maja na adres kontakt@2019gdansk.pl, w tytule wpisując “Koncert – osoby z niepełnosprawnościami”. Wejście dla osób z niepełnosprawnościami oznaczone jest jako – wejście B1 osoby z niepełnosprawnościami

Na koncert nie można wnosić: szklanych, metalowych i plastikowych butelek oraz innych pojemników, rowerów oraz innego sprzętu jeżdżącego, kamer oraz innego sprzętu umożliwiającego nagrywanie, parasolek, alkoholu, środków odurzających i pirotechnicznych. Na koncert nie można również wejść ze zwierzęciem.

Pełny REGULAMIN KONCERTÓW

Dodaj pakiet na koncerty do Karty Mieszkańca

Nie dodałeś jeszcze bezpłatnego Pakietu Wolności i Solidarności do swojej Karty Mieszkańca? Nic straconego! Aby dodać Pakiet Wolności i Solidarności do swojej Karty Mieszkańca, należy:
1. Zalogować się na swoje konto na stronie www.jestemzgdanska.pl
2. W zakładce Karty i Pakiety kliknąć w niebieski przycisk Dodaj nowy pakiet do swojej karty
3. Zaznaczyć Pakiet Wolności i Solidarności
4. Wybrać wariant, tzn. wybierz koncert, którym jesteś zainteresowany.
4. Kliknąć w niebieski przycisk Dodaj pakiet - pakiet został dodany do Twojego konta.

Jeśli nie posiadasz jeszcze swojej Karty Mieszkańca, możesz dokonać bezpłatnej rejestracji na koncerty poprzez stronę www.2019gdansk.pl