Aktualności

Na Koncerty Wolności z Kartą Mieszkańca

Udostępnij 2019-05-13
Od 1 do 11 czerwca w ramach Święta Wolności i Solidarności czeka nas szereg wydarzeń upamiętniających 30. rocznicę pierwszych częściowo wolnych wyborów, w tym wiele koncertów. Posiadacze Karty Mieszkańca mogą dodać do swojej karty specjalny bezpłatny pakiet, który umożliwi szybsze i wygodniejsze wejście na koncerty.

Koncerty 1 i 4 czerwca

Największe koncerty odbędą się 1 i 4 czerwca. 1 czerwca na Placu Zebrań Ludowych odbędzie się Koncert Wolności, podczas którego wystąpią m.in. Wojciech Waglewski, Wojtek Mazolewski Quintet, grupa Voo Voo, Tomasz Organek z zespołem, Lech Janerka, John Porter i siostry Przybysz, Paulina i Natalia. 

Koncert główny 30 lat wolności odbędzie się 4 czerwca również na Placu Zebrań Ludowych. Zagrają artyści starszego, średniego i najmłodszego pokolenia, m.in. Perfect, Dżem, Lady Pank, Kayah, Kasia Kowalska, Sebastian Karpiel-Bułecka, Kamil Bednarek i inni.

Na wszystkie koncerty wstęp jest bezpłatny. Więcej o koncertach przeczytasz TUTAJ

Dodaj pakiet na koncerty do Karty Mieszkańca

Jeśli posiadasz Kartę Mieszkańca, dodaj do swojej Karty Pakiet Wolności i Solidarności. Dzięki dodaniu do swojego konta Pakietu Wolności i Solidarności wejdziesz dedykowaną bramą na koncerty:
1 czerwca godz. 20:00 KONCERT WOLNOŚCI
4 czerwca godz. 20:00 KONCERT GŁÓWNY 30 LAT WOLNOŚCI i zajmiesz lepsze miejsca, bez konieczności odbierania dodatkowych kart. Otrzymasz także newslettery z bieżącymi informacjami na temat Święta.

Aby dodać Pakiet Wolności i Solidarności do swojej Karty Mieszkańca, należy:
1. Zalogować się na swoje konto na stronie www.jestemzgdanska.pl
2. W zakładce Karty i Pakiety kliknąć w niebieski przycisk Dodaj nowy pakiet do swojej karty
3. Zaznaczyć Pakiet Wolności i Solidarności
4. Wybrać wariant, tzn. wybierz koncert, którym jesteś zainteresowany.
4. Kliknąć w niebieski przycisk Dodaj pakiet - pakiet został dodany do Twojego konta.

Jeśli nie posiadasz jeszcze swojej Karty Mieszkańca, możesz dokonać bezpłatnej rejestracji na koncerty poprzez stronę www.2019gdansk.pl

Foto: Grzegorz Mehring / www.gdansk.pl