Aktualności

Wsparcie po stracie dla gdańszczan

2019-01-07
Utrata bliskiej osoby to trudny moment w życiu każdego z nas. Nie zawsze potrafimy odpowiednio przeżyć czas żałoby. Wszystkich, którzy potrzebują pomocy w tym niełatwym czasie, zapraszamy do skorzystania z bezpłatnego wsparcia psychologicznego.

Dla kogo

Program “Wsparcie po stracie” został przygotowany dla osób, które przeżywają żałobę lub zmagają się z diagnozą choroby nieuleczalnej własnej czy bliskiej im osoby. Bezpłatne konsultacje psychologiczne i grupy wsparcia odbywają się w Hospicjum Pomorze Dzieciom przy al. Hallera 140 w Gdańsku. W hospicjum można również bezpłatnie odebrać “Drogowskaźnik”, czyli krótki przewodnik po żałobie, pomagający oswoić ten trudny proces w życiu każdego człowieka. 


Poprzez program “Wsparcie po stracie” możesz skorzystać z:

1. Konsultacji Psychologicznej
Podczas godzinnego spotkania z psychologiem będziesz mógł porozmawiać o tym, co jest największą trudnością związaną z utratą, nazwiesz swoje emocje i potrzeby oraz ustalisz, jaki zakres pomocy jest dla Ciebie najbardziej odpowiedni.

2. Grupy Wsparcia
Podczas spotkania poznasz ludzi, którzy są w podobnej sytuacji, będziesz mógł podzielić się swoim doświadczeniem i wspomnieniami oraz przyjrzeć się, jak inni zachowują się podczas okresu żałoby.
 
Aby otrzymać więcej informacji lub zgłosić chęć udziału w programie zadzwoń pod numer 512 170 661 (pon.-pt. godz. 8:00 - 15:00) lub napisz na adres e-mail: k.bubrowiecka@pomorzedzieciom.pl