Aktualności

Bike Trade Show, czyli rowerowe atrakcje dla całej rodziny

Udostępnij 2020-02-12
Raj dla rowerzystów

Jeśli jesteś rowerzystą - nieważne jak zaawansowanym - i miłośnikiem aktywnego trybu życia, to nie może zabraknąć Cię na największych w Polsce targach rowerowych! Podczas BIKE TRADE SHOW (dotychczas "Bike Festiwal") już od 29 lutego do 1 marca w AMBEREXPO będą królować rowery we wszelkich postaciach. To znana i lubiana impreza, na którą przychodzą całe rodziny i korzystają z bogatej oferty przeróżnych atrakcji dla gości małych i dużych.

Bilety taniej z Kartą Mieszkańca!

Najlepiej wziąć udział w tym wydarzeniu z Gdańską Kartą Mieszkańca i kupić bilety na atrakcyjnych warunkach! Bilety z rabatem z Kartą Mieszkańca dostępne są w sprzedaży do 28 lutego do godz. 14:00.

Uwaga! Zakupiony bilet uprawnia do wstępu na jeden wybrany dzień targowy. Na podstawie potwierdzenia otrzymanego na adres e-mail należy pobrać OPASKĘ w recepcji targowej przy wejściu do hali A.

Aby zamówić bilet taniej z Kartą Mieszkańca należy:

1. Wejść na stronę www.bike.gcb.visitgdansk.com i kliknąć w pomarańczowy przycisk Kup bilet.
2. Wybrać odpowiedni dla siebie bilet. Uwaga! Zakupiony bilet uprawnia do wstępu na jeden wybrany dzień targowy.
3. Zapoznać się z regulaminem imprezy i zaakceptować go.
4. Wybrać metodę płatności.
5. Wpisać swoje dane osobowe. Uwaga! Swój PIN znajdziesz w zakładce Profil po zalogowaniu się do swojego konta.
6. Po dokonaniu płatności bilet zostanie wysłany na Twój adres e-mail.

Godziny otwarcia dla zwiedzających:
29.02.2020 /sobota/ : 10.00 – 18.00
1.03.2020 /niedziela/ : 10.00 – 17.00

Atrakcje na okrągło

Wśród tegorocznych wystawców znajdą się salony i serwisy rowerowe, dystrybutorzy i producenci marek polskich i zagranicznych, przedstawiciele biur podróży, organizatorzy zawodów. Można spodziewać się atrakcyjnych ofert sprzedaży sprzętu i szerokiej gamy rowerów testowych – w tym celu powstaną specjalne tory testowe, w tym profesjonalny tor MTB.

Na Ciebie i Twoją rodzinę czeka moc atrakcji: pokazy, konkursy, prelekcje i szkolenia. Gośćmi specjalnymi będą m.in. wielokrotny mistrz świata w bikejoringu - Igor Tracz, który opowie o magicznym tandemie człowieka z psem, twórca rowerów dla światowych gwiazd – Adam Zdanowicz i jego złoty rower, który otrzymał rowerowego Oscara w Las Vegas oraz Rafał Gręźlikowski – słynny rowerowy podróżnik, autor bestsellera „Zamki, ruiny, legendy”. Będzie również Krystian Herba - mistrz ekstremalnego trialu i sześciokrotny rekordzista Guinnessa oraz Kamil Kobędzowski - czołowy zawodnik światowego MTB Stuntu.

Co jeszcze? Dużo! mobilne muzeum Tour de Pologne, zawody na trenażerach – VAN RYSEL INDOOR CYCLING CUP,  maraton spinningowy – CALYPSO POWER BIKE, otwarte treningi spinningowe prowadzone przez najlepszych i znanych trenerów, wystawa rowerów zabytkowych, wystawa rowerów nietypowych, wernisaż rzeźb Adama Zdanowicza inspirowanych cyklizmem „O.BŁĘDNE KOŁA”, specjalne tory testowe (dziecięcy, e-mobility, MTB)...

Interesująco zapowiada się strefa rodzinna, czyli miasteczko ruchu drogowego, szkolenia pierwszej pomocy czy rowerowe przedszkole.

10%  dochodu ze sprzedaży biletów będzie przekazane na rehabilitację legendy polskiego kolarstwa Pana Ryszarda Szurkowskiego.