Aktualności

Aktywuj się w ratownictwie – edycja wiosenna

Udostępnij 2020-01-08
„Aktywuj się w ratownictwie wodnym” to cykl zajęć doskonalących umiejętności pływackie z elementami ratownictwa. Uczestnicy mają możliwość poprawienia techniki pływania, a także zapoznania się z podstawowymi elementami pierwszej pomocy oraz ratownictwa wodnego. 

Liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń, pierwszeństwo dla osób niekorzystających ze wcześniejszych edycji programu.

Pierwsze zajęcia nowego cyklu odbędą się 2 lutego 2020 roku na pływalni krytej przy ul. Chałubińskiego 13 w godzinach 8:20-10:20. Minimalny wiek uczestnika to 8 lat. Zapisy odbywają się za pomocą formularza dostępnego poniżej, konieczne jest zapoznanie się z regulaminem oraz akceptacja jego postanowień. Każdy uczestnik na pierwsze zajęcia musi przynieść wypełnione oświadczenie dostępne do pobrania na dole strony.

Osoby, które zakwalifikowały się na zajęcia zostaną poinformowane drogą mailową, gdzie wskazana zostanie godzina zajęć. W przypadku braku miejsc chętni zostaną zapisani na listę rezerwową. Pierwszeństwo mają osoby, które jeszcze nie uczestniczyły w zajęciach.

W przypadku braku otrzymania odpowiedzi do 26 stycznia 2020 roku z adresu info@aktywujsiewratownictwie.pl organizatorzy proszą o sprawdzenie folderu SPAM bądź kontakt mailowy.

Zapisy (wiosna 2020):

-> LINK DO FORMULARZA ZAPISÓW
-> Regulamin aktywuj się w ratownictwie
-> Oświadczenie uczestnika 2019 2020
-> Klauzula informacyjna RODO – aktywuj się