Aktualności

Gdańska Karta Mieszkańca wyróżniona!

Udostępnij 2019-10-11
Regionalne obchody Światowego Dnia Turystyki odbyły się w piątek, 4 października, w Centrum św. Jana w Gdańsku. Główna nagroda w kategorii Innowacja w turystyce 2018 przypadła nam, Gdańskiej Organizacji Turystycznej, za Systemy Kart Gdańska, w tym za system Gdańskiej Karty Mieszkańca!

Najważniejszym punktem programu było wręczenie nagród i wyróżnień za zasługi dla rozwoju turystyki w województwie pomorskim.

Jury doceniło System Gdańskich Kart prowadzony przez GOT. Uznanie zdobył zarówno projekt Karty Turysty, jak i Gdańskiej Karty Mieszkańca. Ta pierwsza jest znaczącym ułatwieniem dla wszystkich turystów chcących poznać Gdańsk, druga skierowana jest do gdańszczan i gdańszczanek, którzy dzięki jej szerokiej ofercie spędzania wolnego czasu oraz licznym rabatom, zniżkom i darmowym wejściom do obiektów i na wydarzenia, lepiej poznają własne miasto i stają się jego ambasadorami.

Data gali związana była z obchodzonym 27 września Światowym Dniem Turystyki. Z każdej nagrody jesteśmy niezmiernie dumni. Serdecznie dziękujemy!
 
Pełna lista nagrodzonych i wyróżnionych znajduje się TUTAJ