Aktualności

Aktywuj się w ratownictwie wodnym

Udostępnij 2019-09-18
Ruszyły zapisy do jesiennej edycji „Aktywuj się w ratownictwie wodnym”, czyli cyklu zajęć doskonalących umiejętności pływackie z elementami ratownictwa. Uczestnicy mają możliwość poprawienia techniki pływania, a także zapoznania się z podstawowymi elementami pierwszej pomocy oraz ratownictwa wodnego. Liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń, pierwszeństwo mają osoby, które nie korzystały ze wcześniejszych edycji programu.

Pierwsze zajęcia nowego cyklu odbędą się 6 października 2019 roku na pływalni krytej przy ul. Chałubińskiego 13 w godzinach 8:20-10:20. Minimalny wiek uczestnika to 8 lat. Zapisy odbywają się za pomocą formularza dostępnego poniżej, konieczne jest zapoznanie się z regulaminem oraz akceptacja jego postanowień. Każdy uczestnik na pierwsze zajęcia musi przynieść wypełnione oświadczenie.
 

Osoby, które zakwalifikowały się na zajęcia zostaną poinformowane drogą mailową - w wiadomości zostanie wskazana godzina zajęć. W przypadku braku miejsc chętni będą zapisywani na listę rezerwową. Pierwszeństwo mają osoby, które jeszcze nie uczestniczyły w zajęciach. Organizator prosi, aby w przypadku braku otrzymania odpowiedzi do 30 września 2019 roku z adresu info@aktywujsiewratownictwie.pl sprawdzić folder SPAM bądź kontaktować się mailowo.
 
Więcej informacji TUTAJ