• Oferta pracy
  • KAMARO Sp.z o.o. Sp.Komandytowa

OFERTA PRACY: INŻYNIER BUDOWY

Oferta z CBOP
Numer: StPr/24/4577
Dodane przez: Gdański Urząd Pracy
Miejsce: Kartuska 213, 80-122 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Weryfikacja dokumentacji technicznej. Kontrola jakości, terminowości i stanu zaawansowania robót budowlanych zgodnie z przyjętym harmonogramem. Przeprowadzanie odbiorów wewnętrznych w sposób przewidziany procedurami jakościowymi. Przygotowanie wykonanych robót do odbiorów inwestorskich. Sporządzanie obmiarów, zestawień materiałowych i cenowych. Rozliczanie wykonanych robót, materiałów, sprzętu, podwykonawców. Bieżąca współpraca z Kierownictwem Budowy. Przestrzeganie procedur, norm, przepisów BHP i Ppoż.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Zatrudnienie od zaraz: TAK
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Wynagrodzenie brutto: od 6 500 do 8 000 PLN . Firma oferuje: Atrakcyjne wynagrodzenie Stabilne zatrudnienie Możliwość poszerzania doświadczenia
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Staż pracy ogółem lata: 2
Inne wymagania min. 2 letnie doświadczenie zawodowe zdobyte w budownictwie. Wykształcenie wyższe kierunkowe: Budownictwo. Wiedza techniczna w zakresie robót budowlanych. Bardzo dobra organizacji pracy. Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole. Umiejętność pracy pod presją czasu.
Pracodawca: KAMARO Sp.z o.o. Sp.Komandytowa
NIP: 5842069207
REGON: 191347652
Adres pracodawcy: Kartuska 213, 80-122 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Aplikacja za pomocą linku: https://www.pracuj.pl/praca/inzynier-budowy-gdansk,oferta,1003290182
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: inny - https://www.pracuj.pl/praca/inzynier-budowy-gdansk,oferta,1003290182