• MOSTOSTAL CHOJNICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

OFERTA PRACY: MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH

Oferta z CBOP
Numer: StPr/24/0569
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach
Miejsce: Przemysłowa 4, 89-600 Chojnice, powiat: chojnicki, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Montaż konstrukcji stalowych wg wymagań normy - zgodnie z rysunkiem technicznym
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data zakończenia pracy: 31.08.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 700 PLN
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: doświadczenie mile widziane, czytanie rysunków technicznych
Umiejętności szczegóły: doświadczenie mile widziane , czytanie rysunków technicznych
Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
Inne wymagania mile widziane uprawnienia spawalnicze w metodzie 135, 136 i 138 2024.KR
Pracodawca: MOSTOSTAL CHOJNICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
NIP: 5552117010
REGON: 368517896
Adres WWW: www.mostostal.chojnice.pl
Osoba do kontaktu: Magdalena Stryszyk
Adres pracodawcy: Przemysłowa 4, 89-600 Chojnice, powiat: chojnicki, woj: pomorskie
Numer telefonu: 52 39 66 123
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: .
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon