• Oferta pracy
  • kontakt przez PUP

OFERTA PRACY: SERWISANT ROZWIĄZAŃ INFORMATYCZNYCH

Oferta z CBOP
Numer: StPr/24/0594
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach
Miejsce: Kartuzy, powiat: kartuski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Obsługa klientów pracodawcy w zakresie rozwiązań informatycznych a w szczególności bieżące monitorowanie i serwis ich infrastruktury informatycznej.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0,5
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin w tygodniu: 20
Wynagrodzenie brutto: od 2 121 do 2 121 PLN Brutto
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Inne wymagania Umiejętność instalacji, konfiguracji i projektowania seci komputerowych oraz umiejętność instalacji, konfiguracji, administracji systemów i usług z rodziny Microsoft.
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: TAK