• Home
  • Oferta pracy
  • ARIEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

OFERTA PRACY: PRACOWNIK PRODUKCJI

Oferta z CBOP
Numer: StPr/24/0593
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach
Miejsce: KAWLE DOLNE 4H, 83-304 Przodkowo, powiat: kartuski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Porcjowanie świeżych ryb, pakowanie produktu na tacki, prace porządkowe na stanowisku pracy.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin w miesiącu: 160
Data rozpoczęcia pracy: 01.06.2024
Data zakończenia pracy: 31.05.2025
Wynagrodzenie brutto: od 4 496 PLN brutto/miesięcznie
Rodzaj wynagrodzenia: Wynagrodzenie brutto
Wykształcenie: podstawowe
Inne wymagania [Inne] : doświadczenie minimalne liczba godzin w miesiącu 160
Pracodawca: ARIEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Nr KRAZ: 30554
NIP: 5223269865
REGON: 526327923
Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
Osoba do kontaktu: Igor Kovalchuk
Adres pracodawcy: RÓWNOLEGŁA 2, 02-235 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
Numer telefonu: 727828284
Adres email: ariemkrs2023@gmail.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: skierowanie
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Termin: pn-pt, Godziny : 8-16
Liczba wolnych miejsc: 20 (w tym dla osób niepełnosprawnych: 0)
Data przyjęcia zgłoszenia: 15.05.2024
Data udostępnienia oferty: 16.05.2024
Data ważności oferty: 29.05.2024