• Home
  • Oferta pracy
  • Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży Niepełnosprawnej Warsztaty Terapii Zajęciowej

OFERTA PRACY: FIZJOTERAPEUTA

Oferta z CBOP
Numer: StPr/24/0199
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sztumie z siedzibą w Dzierzgoniu
Miejsce: 82-400 Koniecwałd 1, powiat: sztumski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: prowadzenie zajęć z zakresu rehabilitacji ruchowej
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 0,5
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin w tygodniu: 0,2
Liczba godzin w miesiącu: 80
Data rozpoczęcia pracy: 01.07.2024
Wynagrodzenie brutto: od 2 279 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Rodzaj wynagrodzenia: Wynagrodzenie brutto
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Inne wymagania prawo do wykonywania zawodu cierpliwość do osób niepełnosprawnych
Pracodawca: Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży Niepełnosprawnej Warsztaty Terapii Zajęciowej
NIP: 5792257785
REGON: 17034311300026
Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
Osoba do kontaktu: Małgorzata Makowska
Adres pracodawcy: 82-400 Koniecwałd 1, powiat: sztumski, woj: pomorskie
Numer telefonu: 697 028 061
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
Liczba wolnych miejsc: 1 (w tym dla osób niepełnosprawnych: 0)
Data przyjęcia zgłoszenia: 16.05.2024
Data udostępnienia oferty: 16.05.2024
Data ważności oferty: 15.06.2024