• Oferta pracy
  • "HYDROMEGA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

OFERTA PRACY: MONTER MASZYN I URZĄDZEŃ HYDRAULICZNYCH

Oferta z CBOP
Numer: StPr/24/0309
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kwidzynie
Miejsce: IGNACEGO DASZYŃSKIEGO 23, 82-550 Prabuty, powiat: kwidzyński, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: montaż cylindrów hydraulicznych oraz innych urządzeń według dokumentacji
Opis: praca stała
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Wynagrodzenie brutto: od 28,1 PLN brutto, h
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Praca stała: TAK
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne
Uprawnienia: doświadczenie zawodowe (wymagany staż - lata: 2)
Umiejętności szczegóły: doświadczenie zawodowe - 2.00
Inne wymagania znajomość rysunku technicznego, 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
Pracodawca: "HYDROMEGA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
NIP: 5860006418
REGON: 008222591
Adres pracodawcy: IGNACEGO DASZYŃSKIEGO 23, 82-550 Prabuty, powiat: kwidzyński, woj: pomorskie
Numer telefonu: 604 054 832
Adres email: iwona.wenglinska@hydromega.com.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail