• Oferta pracy
  • AUCHAN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

OFERTA PRACY: PRACOWNIK DZIAŁU TECHNICZNEGO

Oferta z CBOP
Numer: StPr/24/0722
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Miejsce: Szczęśliwa 3, 80-176 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Konserwacja i bieżace naprawy urządzeń elektrycznych i mechanicznych, instalacji elektrycznych i wod-kan., obsługa urządzeń technicznych, drobne prace remontowe.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Zatrudnienie od zaraz: TAK
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data zakończenia pracy: 15.08.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 400 do 4 650 PLN brutto
Inne wymagania Mile widziane doświadczenie zawodowe, uprawnienia SEP powyżej 1kV. Praca w pełnym wymiarze w Gdańsku, po okresie próbnym możliwość stałej współpracy.
Pracodawca: AUCHAN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
NIP: 5260309174
REGON: 01000188800000
Adres pracodawcy: PUŁAWSKA 46, 05-500 Piaseczno, powiat: piaseczyński, woj: mazowieckie
Adres email: n.hopa@auchan.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail