• PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI AUTOBUSOWEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

OFERTA PRACY: KIEROWCA AUTOBUSU

Oferta z CBOP
Numer: StPr/24/0721
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Miejsce: 81-332 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Prowadzenie pojazdów komunikacji miejskiej zgodnie z Regulaminem ZKM Gdynia.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Data zakończenia pracy: 31.08.2024
Wynagrodzenie brutto: od 28,61 PLN brutto/h
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wykształcenie: podstawowe
Inne wymagania Wymagane prawo jazdy kat. D oraz kwalifikacja na przewóz osób. Po okresie próbnym możliwość stałej współpracy.
Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI AUTOBUSOWEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
NIP: 5861003497
REGON: 19039635800000
Osoba do kontaktu: Marta Okrój
Adres pracodawcy: Platynowa 19/21, 81-154 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie
Numer telefonu: 58 6230576
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon