• Home
  • Oferta pracy
  • PRZEDSIĘBIORSTWO "ROL-RYŻ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

OFERTA PRACY: PRACOWNIK PRZEŁADUNKOWY

Oferta z CBOP
Numer: StPr/24/4551
Dodane przez: Gdański Urząd Pracy
Miejsce: Magnacka 37, 80-180 Kowale, powiat: kwidzyński, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Wykonywanie prac załadunkowych i wyładunkowych w magazynie produktów gotowych, manewrowanie wózkami, przygotowywanie towarów pod wysyłkę, zabezpieczanie przewożonego towaru przed zniszczeniem i uszkodzeniem podczas załadunku, wyładunku oraz transportu. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 6-14 / 14-22.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Zatrudnienie od zaraz: TAK
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin w tygodniu: 40
Liczba godzin w miesiącu: 160
Data rozpoczęcia pracy: 16.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN . pracodawca oferuje: stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, szansę rozwoju zawodowego i zdobycie doświadczenia w firmie o międzynarodowym zasięgu, pakiety benefitów (prywatna opieka medyczna, karty sportowe, dofinansowanie wypoczynku, ubezpieczenie na życie), możliwość nadgodzin dodatkowo płatnych.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Rodzaj wynagrodzenia: Wynagrodzenie brutto
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Inne wymagania uprawnienia na wózki widłowe UDT lub TDT, gotowiść do pracy zmianowej, aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia. Mile widziane doświadczenie przy obsłudze regałów wysokiego składowania oraz wiedza na temat pracy magazynowej i jej uwarunkowań.
Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO "ROL-RYŻ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
NIP: 5860158849
REGON: 19057632700000
Adres WWW: https://rol-ryz.pl/
Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
Adres pracodawcy: Celna 2, 81-337 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie
Numer telefonu: 691 973 030
Adres email: alicja.talaska@ryz.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail
Liczba wolnych miejsc: 1 (w tym dla osób niepełnosprawnych: 0)
Data przyjęcia zgłoszenia: 16.05.2024
Data udostępnienia oferty: 16.05.2024
Data ważności oferty: 16.06.2024