• ORTOMAX POMORSKIE CENTRUM PROTETYKI I ORTOTYKI NARZĄDU RUCHU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

OFERTA PRACY: PRACOWNIK SPRZĄTAJĄCY

Oferta z CBOP
Numer: StPr/24/4572
Dodane przez: Gdański Urząd Pracy
Miejsce: Jana Pawła II 50, 80-462 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Prace porządkowe, utrzymanie czystości na terenie placówki. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach: 14-19.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin w tygodniu: 25
Liczba godzin w miesiącu: 100
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN - pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku, - różne formy umowy (do negocjacji), - zatrudnienie na terenie miasta Gdańsk.
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Inne wymagania mile widziane doświadczenie w zakresie prac porządkowych, dobra organizacja pracy, dokładność, sumienność, komunikatywność.
Pracodawca: ORTOMAX POMORSKIE CENTRUM PROTETYKI I ORTOTYKI NARZĄDU RUCHU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
NIP: 9570013458
REGON: 19188817000000
Adres pracodawcy: Jana Pawła II 50, 80-462 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie
Numer telefonu: 603 806 111
Adres email: ortomax@wp.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail