• ORTOMAX POMORSKIE CENTRUM PROTETYKI I ORTOTYKI NARZĄDU RUCHU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

OFERTA PRACY: PRACOWNIK DO PRACY W SKLEPIE MEDYCZNYM W GDAŃSKU

Oferta z CBOP
Numer: StPr/24/4570
Dodane przez: Gdański Urząd Pracy
Miejsce: Mariana Smoluchowskiego 17, 80-214 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Sprzedaż wyrobów medycznych, pomoc i doradzanie klientom przy wyborze sprzętu, środków i materiałów medycznych, obsługa programu aptecznego, prowadzenie dokumentacji związanej z działalnością sklepu medycznego. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach: 9-17.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Zatrudnienie od zaraz: TAK
Zmianowość: nie dotyczy
Wynagrodzenie brutto: od 5 970 PLN - praca na samodzielnym stanowisku od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-17:00, - praca w firmie o stabilnej pozycji na rynku, - pełne wsparcie merytoryczne, techniczne, - wynagrodzenie: 5970zł brutto+premia.
Wykształcenie: średnie zawodowe, medyczne
Uprawnienia: obsługa komputera i urządzeń biurowych, obsługa kasy fiskalnej
Umiejętności szczegóły: obsługa komputera i urządzeń biurowych , obsługa kasy fiskalnej
Inne wymagania - wykształcenie medyczne: technik, licencjat lub mgr fizjoterapii lub - technik farmacji ,magister farmacji lub - liceum medyczne licencjat / magister pielęgniarstwa lub - opiekun medyczny policealna szkoła medyczna lub kurs kwalifikacyjny i uzyskanie dyplomu opiekuna medycznego. - wysoka kultura osobista, empatia, - komunikatywność, - umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku, - umiejętność obsługi komputera, MS Office oraz kasy fiskalnej.
Pracodawca: ORTOMAX POMORSKIE CENTRUM PROTETYKI I ORTOTYKI NARZĄDU RUCHU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
NIP: 9570013458
REGON: 19188817000000
Adres pracodawcy: Jana Pawła II 50, 80-462 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie
Numer telefonu: 603 806 111
Adres email: ortomax@wp.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail