• KONSTRUKCJE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

OFERTA PRACY: PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Oferta z CBOP
Numer: StPr/24/0547
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie
Miejsce: Kończewice 46, 82-213 Miłoradz, powiat: malborski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: - Pozyskiwanie klientów oraz budowanie i umacnianie wizerunku firmy u obecnych klientów - Realizacja celów sprzedażowych, raportowanie działań sprzedażowych. - Działania marketingowe. Współpraca z zespołem ofertowania. - Analiza rynku ,aktualnych trendów i konkurencji. Wynagrodzenie netto od 5000,00 zł do 8000,00 zł OSOBY ZAINTERESOWANE OFERTĄ PRACY proszone są o kontakt: telefoniczny 730-554-998 lub e-mail: biuro@konstrukcjepolska.pl
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Zatrudnienie od zaraz: TAK
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 8 000 PLN
System wynagradzania: Czasowo-premiowy ze staw. mies
Inne wymagania Duża samodzielność, dyspozycyjność, wysoka kultura osobista, mile widziana znajomość przemysłu drzewnego Umiejętności negocjacyjne i handlowe
Pracodawca: KONSTRUKCJE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
NIP: 5932577172
REGON: 22115375800000
Osoba do kontaktu: Agnieszka Kryża
Adres pracodawcy: Kończewice 46, 82-213 Miłoradz, powiat: malborski, woj: pomorskie
Numer telefonu: 730-554-998
Adres email: biuro@konstrukcjepolska.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail