• Oferta pracy
  • ŻABKA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

OFERTA PRACY: OPERATOR WÓZKÓW WIDŁOWYCH

Oferta z CBOP
Numer: StPr/24/0546
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie
Miejsce: 83-000 Będzieszyn 102, powiat: gdański, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: - Obsługa wózka widłowego, - Transport towaru w obszarze magazynu, - Uzupełnianie towaru w miejscach zbiórki w procesie konfekcjonowania, - Obsługa skanera. Miejsce pracy: (Centrum Logistyczne) Będzieszyn 102, k. Pruszcza Gdańskiego - Pracodawca zapewnia transport z i do Tczewa. Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o przesłanie CV na adres e-mail: kaczmarek2.monika@zabka.pl Kontakt telefoniczny 504-198-553
Opis: praca w wolne dni
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Zatrudnienie od zaraz: TAK
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Wynagrodzenie brutto: od 5 200 do 5 600 PLN Dodatkowo premia miesięczna oraz dodatki.
Praca w wolne dni: TAK
Uprawnienia: Obsługa wózków widłowych
Umiejętności szczegóły: Obsługa wózków widłowych
Inne wymagania Uprawnienia UDT na wózki widłowe.
Pracodawca: ŻABKA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
NIP: 5223071241
REGON: 36538839800000
Osoba do kontaktu: Monika Kaczmarek
Adres pracodawcy: STANISŁAWA MATYI 8, 61-586 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie
Numer telefonu: 504-198-553
Adres email: kaczmarek2.monika@zabka.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: PUP Tczew, 14.05.2024, godz. 11:00 | Należy zabrać CV oraz dokument potwierdzający uprawnienia na wózki widłowe